Palet Tamiratı

Ahşap paletler, özellikle endüstriyel malzeme ve ürün ticareti yapan orta ve büyük ölçekli firmalarda ürünlerin zarar görmemesi için nakliye araçları büyük önem taşımaktadır. Farklı ebatta ve hacimdeki ürünler için özel dizayn edilen palet çeşitleri yanısıra “EURO Palet”, “Turpal Palet” ve “CP Palet” olarak ststandart türleride mevcuttur.

Ahşap paletler, ekonomik ömrü ve kullanım değeri itibariyle oldukça kullanışlıdır.

Ahşap Euro Palet

EURO Paletler uluslararası ticarette sıklıkla kullanılan palet çeşitlerindendir. Taşınan ürünlerin türüne ve hacmine göre değişiklik gösterir. Euro Paletler 1000 Kilogram ile 1500 kilogram arasında yükü kaldırabilen , ithalat ve ihracat işlemlerinde avantajlı bir kullanım sağlamaktadır. Henüz imalat aşamasında ızgaralı olarak üretilen EURO paletler forklift ve transpaletlerin taşıyabileceği hatta kapı ve depo ölçülerine görede tasarlanmaktadır.

izmirde epal palet   epal palet   izmirde euro palet   euro palet   izmirde 80x120 palet   80x120 palet   izmirde paletçiler   izmirde palet   ısıl işlemli palet   izmirde ısıl işlemli palet   ıspm 15   izmirde ıspm 15   manisa osb paletçiler   torbalıda paletçiler   gıda çarşısında paletçi   izmir osb paletçi   izmir aosb paletçiler   gaziemir ege serbest bölgede paletçiler   aliağa serbest bölgede paletçiler   izmir pancar osb paletçiler